Muziekvereniging Prins Bernhard bereidt zich voor op Jubileumconcert

Op zaterdag 20 januari jl. vond de Muziekdag plaats voor onze leden van het harmonieorkest. Deze dag wordt er door de muzikanten druk geoefend voor het jaarlijkse winterconcert. Dit jaar is heel bijzonder: we bestaan namelijk 85 jaar en dat vieren we met een prachtig Jubileumconcert op zaterdagavond 16 maart a.s. in de Hezebrink. In het kader van dit jubileum is de jonge componist Tjeerd Nijhof gevraagd een muziekstuk te componeren over Emst. Ter inspiratie hebben onze leden vorig jaar aan Tjeerd laten weten wat zij mooi, fijn en bijzonder vinden aan Emst. Eind vorig jaar was de compositie gereed en werd de partituur aan dirigent Jasper Esselink aangeboden. Inmiddels staat het iedere week op de lessenaar en uiteraard ook tijdens de Muziekdag. Het stuk heeft de titel ‘In en Om de Sprengen’ gekregen en geeft het dorp Emst muzikaal weer. Niet alleen de prachtige natuur met sprengen en water is te horen, maar ook het Emsterfeest! Benieuwd hoe het klinkt? Kom dan op zaterdagavond 16 maart a.s. naar de Hezebrink. Het thema van het Jubileumconcert is overigens water. Andere nummers die op 16 maart a.s. worden gespeeld zijn o.a. 'Aquarium', 'Where the river flows' en 'Het kleine café aan de haven'. Het belooft een mooie avond te worden, houd voor meer informatie onze socials in de gaten. Benieuwd naar Tjeerd? Maak alvast kennis met hem op: https://www.tjeerdnijhof.com/.