Jubileumconcert op 16 maart 2024 i.v.m. 85 jarig bestaan

Op zaterdagavond 16 maart a.s. houden we ons jaarlijkse winterconcert. Dit jaar is het echter een bijzondere editie: onze vereniging bestaat namelijk 85 jaar en viert dat met een prachtig Jubileumconcert. In het kader van dit jubileum is de jonge componist Tjeerd Nijhof gevraagd een muziekstuk te componeren over Emst. Ter inspiratie hebben onze leden vorig jaar aan Tjeerd laten weten wat zij mooi, fijn en bijzonder vinden aan Emst. Inmiddels is het stuk gereed en heeft het de titel ‘In En Om De Sprengen’ gekregen. In het nummer worden het dorp Emst en haar omgeving muzikaal weergegeven: niet alleen het kabbelende water in en om de sprengen is te horen, maar ook de feestelijke klanken van het Emsterfeest. Benieuwd hoe het klinkt? Kom dan op zaterdagavond 16 maart a.s. naar de Hezebrink. Het thema van het Jubileumconcert is overigens water. Andere nummers die op het programma staan, zijn o.a. ‘Aquarium’, ‘Where the river flows’ en ‘Het kleine café aan de haven’.  Daarnaast wordt er deze avond een aantal jubilarissen gehuldigd en vindt er in de pauze een verloting plaats. Het concert begint om 19.30 uur, de zaal is open vanaf 19.00 uur. Leden, donateurs, 'Vrienden van' en kinderen tot 13 jaar hebben gratis toegang. Overige belangstellenden betalen € 12,50 per persoon. Het wordt aanbevolen om contant geld mee te nemen. Toegang tot het concert en deelname aan de verloting (vooraf en in de pauze) dienen contant afgerekend te worden. Voorafgaand aan het concert zijn consumptiemunten te koop, deze kunnen zowel contant als per pin betaald worden.