Geslaagd Familie- en Vriendenconcert op 7 oktober jl.

Op zaterdag 7 oktober jl. vond er een bijzonder concert plaats in de sporthal van dorpshuis de Hezebrink in Emst. Onze jeugdleden mochten samen met hun musicerende familieleden en vrienden optreden en brachten een leuk programma ten gehore. De middag startte met een optreden van het opleidingsorkest waarbij een aantal familieleden en vrienden meespeelde. Omdat de vaste dirigent was verhinderd, werden de muzikanten door ons eigen lid Jeremy Nijhof begeleid. Jeremy is student aan het ArtEZ Conservatorium in Zwolle en dirigeerde het opleidingsorkest voortreffelijk. Ook de allerjongste muzikanten, de leden van de opmaat, hadden veel familieleden en vrienden meegenomen. Deze groep muzikanten werd begeleid door de vaste dirigent Dianca Stegeman. Daarnaast speelde zowel de opmaat als het opleidingsorkest ook zonder de gastspelers op. Ter afsluiting speelden alle muzikanten, dus ook de gastmuzikanten, gezamenlijk het nummer ‘On Top of The World’ van de Imagine Dragons.  We kijken terug op een geslaagd concert en hopen dat menig musicerend familielid of vriend in de toekomst (weer) muziek wil maken, en dan het liefst bij onze vereniging! Klik hier voor foto's van het concert.