Doe uw aankopen via www.sponsorkliks.com en steun onze vereniging!

Door uw aankopen via www.sponsorkliks.com te doen, steunt u onze vereniging. Hier zijn veel webshops op aangesloten en sommigen leveren de cadeaus zelfs feestelijk verpakt thuis af. Lekker makkelijk, het kost u niets extra en het levert ons iets op! Het werkt als volgt: webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling die via Sponsorkliks gedaan wordt. 75% van deze commissie stort Sponsorkliks op onze bankrekening. Of u nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of via Sponsorkliks.com naar de site van Bol.com, u betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com Sponsorkliks een commissie uit en profiteren wij hier direct van! Dus ga voor uw aankopen naar https://www.sponsorkliks.com en sponsor op deze manier Muziekvereniging Prins Bernhard Emst.